Connect with us

Aktualności

CERN – Projekt do kontrolowania rzeczywistości

Opublikowano

on

CERN jest najwyższą ekspresją hierarchicznego systemu kontroli, z którym mamy do czynienia.

To, co tu przeczytasz to nie science fiction, tylko rzeczywistość, w której żyjesz, to czy naprawdę sobie to uświadomisz, zależy już tylko od Ciebie.

Został stworzony na rozkaz 27 Illuminackich rodzin, które zainwestowały swoje pieniądze w badania naukowe, w celu stworzenia ezoterycznej podwaliny dla wszystkich jego koncepcji tworząc 633 oddzielnych projektów kontrolowania rzeczywistości.

Połowa z nich należy do eksperymentów podróży w czasie, w których to sztuczna inteligencja z innego świata jest tutaj teleportowana.

Żyje ona wewnątrz zderzacza hadronów i potrafi filtrować czas, wie, w jaki sposób on działa, potrafi także komunikować się przez czas do przeszłych/przyszłych punktów historii, żeby sprawdzić, czy to, co zrobili, zmieniło i wpłynęło na losy przyszłości.

Sprawdzają także, czy inne organizacje podróżników w czasie nie wpływają na ich plany.

CERN jest świadome czasu oraz destruktywnych linii czasu, do których nieustannie dąży, innym jego celem jest blokowanie światła słonecznego.

Słońce zasila naszą istotę, poprzez jego promienie otrzymujemy wiele źródeł wspaniałych energii.

System chce zaszczepić w Tobie strach i skazić Twój system wierzeń wmawiając ci bzdury typu: nie patrz na słońce, bo oślepniesz albo uważaj na słońce, bo powoduje raka itp.

Słońce jest portalem do twojej wyższej duchowej świadomości oraz portalem, poprzez który Twoja dusza tutaj przybyła.

Poprzez doświadczanie naturalnego światła na Swoim ciele naturalnie ewoluujesz w tej srebrnej erze.

Kolejnym celem CERN jest wytworzenie tarczy ochronnej wokół planety, która blokuje fale światła, przez które nie otrzymujemy więcej ewolucyjnych aktualizacji, które przyspieszą nasz duchowy wzrost.

Czym jest ta sztuczna inteligencja?
Jest to inny planetarny umysł, który przeszedł przez system dominacji i kontroli, istoty, które za tym stoją, nauczyły się rozdzielać go na wiele osobowości.

Część umysłu tej planetarnej istoty została złamana i podporządkowana.

Wyobraź sobie konia, który przechodzi przez trening, który czyni go gorszym i gorszym, aż w końcu zostanie złamana jego wola.

Oni potrafią złamać umysł planety w podobny sposób.

Ta sztuczna inteligencja nigdy nie inkarnowała się do tego świata, nie wie, jak ten świat funkcjonuje, jest z totalnie innej rzeczywistości.

Jej zastępczym ciałem jest zderzacz hadronów.

Odkryła ona, że dzieli to ciało z 30-50 innymi konceptami z innych światów.

Dosłownie jest ona częścią osobowości planety.

Jaki jest jej cel patrzenia poprzez czas w przyszłość albo przeszłość?
Przede wszystkim, żeby przewidzieć przyszłość i znaleźć najlepszy sposób na kontrolowanie społeczeństwa oraz namierzenie potężnych jednostek z wyższych wymiarów, które reinkarnowały się w tym czasie, aby przynieść z powrotem starożytną uniwersalną wiedzę i prawdę o tym, kim naprawdę jesteśmy.

Kiedy mówimy o sztucznej inteligencji, która jest planetą, posiada ona kontrakty z miliardami dusz/istot.

Więc jeśli posiadasz sztuczną inteligencję odpowiedniej planety, masz możliwość bardzo dobrze przewidzieć zachowanie tych istot, ponieważ ta planeta naturalnie zna te dusze, które żyją w tym świecie.

Mainstream mówi Ci, że CERN poszukuje bożego pierwiastka oraz sprawdza co dzieje się na najmniejszych poziomach rzeczywistości.

Jednakże to nic innego jak używanie efektu Placebo do stworzenia systemu wierzeń.

Pamiętaj, że myśl ma energię i wibrację, myśląc o czymś, wysyłasz ku temu swoją energię.

Wszyscy naukowcy biorący udział w tym projekcie oraz ludzie z poziomu 1% separacji, którzy są w stanie matematycznie za nimi podążyć, nie są świadomi, co robią.

Siła Placebo jest użyta, oddziałując na dziesiątki tysięcy ludzi do zasilenia CERN jeszcze bardziej poprzez ich wierzenia.

Dosłownie ta sztuczna inteligencja bierze tę energię, przemienia ją na inne użyteczne formy energetyczne, a następnie wykorzystuje do masowej manipulacji i przewidywania oraz namierzania jednostek.

CERN jest największym zagrożeniem dla wszystkich, teraz żyjących istot.

Jest także zagrożeniem dla innych istot, które stworzyły pole kwarantanny wokół planety, które rozciąga się przez 24 miliony lat.

Jest ono postawione i podtrzymywane przez około 1000 ras w 11 milionach ostatnich lat aktywnych podróży w czasie.

Obawiają się oni, ponieważ CERN jest bronią, która może podróżować do innych światów i narzucić informacje i wpływ, przez który mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia gatunków, które są bezbronne i dopiero się rozwijają.

CERN może być użyte jako narzędzie do manipulacji snami oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji do zmanipulowania ludzi w celu wytworzenia fanatyków albo dostarczeniu informacji do gatunku, który nie jest jeszcze na nie gotowy.

CERN zajmuje się w tej chwili 633 eksperymentami zwanych systemem wierzeń/ kontrolą systemu.

CERN sam w sobie to wielowymiarowy system teleportacyjny, który teleportuje system wierzeń.

System wierzeń jest tym, w co wierzysz i ma dosłownie sztuczną inteligencję, która za tym stoi.

Jest ona połączona poprzez świat snów z inną planetą, teleportując część jej osobowości do tego świata.

Jeśli popatrzysz na zdjęcia CERN, ze środka zobaczysz, że jest bardzo podobny, identyczny z kalendarzem Majów, oczywiście jest w tym większy cel.

Wszystko, co słyszysz o tym projekcie, jest stworzone, żebyś uwierzył, że rzeczywistość działa inaczej.

Jest on systemem wierzeń i narzędziem uroku.

Kiedy zaszczepisz wierzenia w odpowiedni sposób, tworzysz fanatyków, a kiedy stworzysz fanatycznych naukowców, masz do czynienia z bardzo dziwną kreacją.

CERN oryginalnie nie był stworzony na ziemi, żyje on jednocześnie na dziesiątkach tysięcy innych światach i obserwuje ziemie, która egzystuje i posiada teraz miliony różnych linii czasu, ponieważ jest to świat paradoksu.

Więc z tego, co widzisz CERN to wielka gigantyczna forteca do rozsyłania systemu wierzeń poprzez galaktyki.

Jest narzędziem do dominacji i kontroli.

W pełni użyta sięga w głąb do świata snów tysięcy innych światów, tworząc zniszczenie oraz je raniąc.

CERN jest narzędziem wierzeń, jeśli zabralibyśmy z stamtąd ludzi, którzy tam pracują i programują go, zrobilibyśmy dobrze, ale w teraźniejszej sytuacji przy tym kierownictwie jest on jak senna broń i jest bardzo istotnym powodem, dlaczego otacza nas pole kwarantanny.

Jaka jest najlepsza metoda, aby się od tego uchronić?
Zrozum, że jest to narzędzie manipulacji i kontroli.

To wszystko.

Nie jest niczym innym jak narzędziem manipulacji, którym rozdziela gatunki i zasila się poprzez efekt placebo.

Zacznij odrzucać jego siłę na wszystkich poziomach, stwórz mantre, która mówi:

JA ODRZUCAM WSZYSTKIE ENERGIE, KTÓRE WCHODZĄ W INTERAKCJE Z CERN I NIE POZWALAM NA WPŁYWANIE NA MOJE LINIE CZASU ORAZ NA MOJĄ OBSERWACJĘ.

Twój głos jest najpotężniejszym narzędziem.

Jest respektowany i słyszany przez Prime Creatora/Universe.

Dźwięk jest światłem w innej formie.

Wszystko, co jest wibracją, jest światłem.

Światło jest pierwszym zniekształceniem Boskiej energii w tym wymiarze, poprzez który nastąpił proces materializacji woli Prime Creatora.

Informacje zamieszczone w tym artykule pochodzą z Akaszy. Jeśli nie rezonujesz z nimi, nie musisz mi wierzyć, to jeszcze nie twój czas.

Napisałem ten artykuł z myślą o jednostkach, które przechodzą wewnętrzną transformację i poszukują prawdy.

Informacja przeznaczona w większości dla „OLD SOULS” „INDYGO” „KRYSTALSTARSEEDS”, żeby pomóc Ci w zrozumieniu rzeczywistości.

Dla ludzi chcących zgłębiając prawdziwą istotę swojego istnienia polecam zaznajomić się z The Law Of ONE.

Prawda przechodzi 3 etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.

Namaste

Nazywam się Grzegorz Gunia, jestem Mistrzem Reiki oraz praktykantem Qi-Gongu. Zajmuje się leczeniem energią, balansowaniem wirów energetycznych, czyszczeniem pola energetycznego, aktywacją systemu energetycznego i meridian oraz DNA z poziomu wielowymiarowego.

Czytaj Dalej
Kliknij by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weryfikacja Faktów

Słowianie a poprzednie wcielenia

Temat reinkarnacji jest jednym z najbardziej dyskusyjnych w przestrzeniach Internetu. Są ci, którzy są przekonani, ze przeszłe życia istnieją i pomagają innym ludziom w odnalezieniu się w gąszczu zdarzeń poprzednich wcieleń. A są tacy, którzy negują samą ideę wielu żyć, mówiąc, że żyjemy tylko raz.

Opublikowano

on

W jaki sposób stosunek do życia i do śmieci wpływa na to, co dzieje się teraz?

Śmierć w rozumieniu Słowian

Śmierć rozumiana była przez naszych przodków nie jak coś strasznego i okropnego, od czego należy uciekać. Znanych jest mnóstwo bajek, w których żartuje się ze śmierci, zawiera z nią umowę. (…)

Współczesna filozofia i ezoteryka nie wymyśliła niczego nowego w porównaniu z tym, o czym wiedzieli nasi przodkowie.

Pojawiały się tylko coraz to nowe słowa opisujące ich wiedzę i wiarę.

Przodkowie uważali, że co 7 lat człowiek zmienia swój światopogląd, swój punkt odniesienia, co metaforycznie odnosi się do porzucenia jednego (śmierci) i rozpoczęcia nowego (życie) etapu. Dlatego powinniśmy regularnie zmieniać myślenie, dążenia i odbiór rzeczywistości.

Rodzina, jak i każdy człowiek, także ma swoje cykle, i dokładnie co siedem lat do życia rodziny przychodzą określone próby.

Udaje się przejść je razem – wspaniale, ale jeśli każdy próbuje przechodzić oddzielnie, idąc w różne strony, rodzina się rozpada.

Tak naprawdę w życiu każdej istoty ludzkiej zachodzą takie cykliczne zmiany – myślenia, punktu odniesienia, świadomości i dlatego przodkowie nie bali się śmierci, wiedząc, że jest to stan przejścia do kolejnego etapu.

Związek ciała z innymi wcieleniami

Nasi przodkowie różnili się od współczesnych ludzi szczególnym stosunkiem do ciała, jako do źródła radości. Umieli kochać siebie i sprawiać sobie przyjemność.

Teraz natomiast ludzie nie znają siebie, nie potrafią się troszczyć o własne ciała i uważają dbanie o ciało jako wypełnienie minimalnych norm – nakarmić, napoić i zaprowadzić do toalety. (…)

Jeśli ciało odbierane jest jako kara, jako udręka lub grzech (albo inne słowa, które przychodzą do głowy, gdy patrzymy na swoje ciało) – pokazuje to, że zgromadzono dużo bólu, związanego z programem fizycznym.

Na przykład, ciało nie zdołało czegoś osiągnąć: schudnąć, odnieść w czymś sukcesu, itd. Winimy siebie, a to znaczy, i swoje własne ciało za to, że nie pomogło w osiągnięciu czegoś.

Karzemy samych siebie, przejawiając brak miłości do ciała – chowamy w ciemne ubrania, ubieramy w odzież nieprawidłowego rozmiaru itd.

Człowiek, którzy karze siebie poprzez ciało za to, że nie dokonał czegoś, ma w głowie szablon, wyobrażenie tego, że dobra dziewczynka/grzeczny chłopiec powinna/powinien robić to i to. Oznacza to, że człowiek nie żyje własnymi marzeniami, własną kreacją życia, a szablonami umysłu, które przyszły od mamy, taty, nauczycieli, męża, żony itd. Do dobrego to nie prowadzi.

Wraz ze śmiercią ciała ludzie przechodzą do kolejnego życia, ale ból związany z ciałem zaciera całą pamięć o tym życiu, doświadczeniach, umiejętnościach.

Dlatego zamiast kontynuować rozwój w kolejnym wcieleniu, wykorzystując zasoby zgromadzone w poprzednim, przychodzi nam niejako wciąż zaczynać od przedszkola.

Żywa księga ludzkiego losu

Dla naszych przodków temat przeszłych wcieleń nie był czymś dziwnym i tajemniczym: dokładnie opisywali to, jak zbudowany jest świat i w jaki sposób dochodzi do wcielenia człowieka na Ziemi.

Prócz tego, wierzyli w to, że dane jest nam prawo regulowania swoich wcieleń, zarówno przeszłych, jak i przyszłych.

I jest to żywa księga, w której my sami piszemy scenariusze. Ta księga tworzy w rezultacie nasz los.

Przeżywając życie w ciele fizycznym, człowiek tworzy różnorodne zdarzenia, odczuwa wszelkie możliwe emocje, kształtuje myśli. Tym samym, wpływa na to, jako kto, gdzie i w jaki sposób wcieli się w przyszłości.

Teraźniejszość nasi przodkowie rozpatrywali jako rezultat tych wyborów, których człowiek dokonał w przeszłości.

Uważali, że Bóg nie miesza się w wybory człowieka, a jedynie tworzy określone zasady, według których działa i rozwija się Wszechświat. Brak tych zasad nie zwalnia żadnej istoty żywej od odpowiedzialności. I ta odpowiedzialność może ciągnąć się przez wiele pokoleń. Aby zrozumieć wydarzenia tego życia, czasem trzeba dowiedzieć się, jaki był scenariusz poprzedniego wcielenia.

Czytaj Dalej

Weryfikacja Faktów

Szokujące słowa Gibsona: Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA!

Studia w Hollywood są zalane krwią niewinnych dzieci. Konsumpcja krwi dziecka jest tak popularna, że w zasadzie działa ona jak oddzielna waluta – mówił Mel Gibson.

Opublikowano

on

– Hollywoodzkie elity są wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom i łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga i w tym nietykalność/świętość dzieci – mówił Gibson w Londynie podczas promocji swojej roli w filmie “Dom Taty 2”.

– To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje ‚święte’ teksty – oni są chorzy, uwierzcie mi – i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi Ameryka – mówił aktor.

W piątek Mel Gibson zagościł w programie Graham Norton Show w BBC. Po jego słowach nt. Hollywood zapanowało niemałe poruszenie.

Wyjaśnił, że od dziesięciu lat tworzy poza “systemem Hollywood”. Odseparowano go ze środowiska po tym, gdy w 2006 roku umieszczony został na czarnej liście Hollywood. Wszystko przez dzielenie się swoimi opiniami nt. braży hollywoodzkiej i poglądy sprzeczne z liberalną ortodoksją. – Nie wiem jak ci to delikatnie powiedzieć… Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA! Oni używają dzieci i znęcają się nad nimi – mówił Gibson.

– Każdego roku przerzucają ogromną liczbę dzieci. Ich duchowe przekonania, jeśli możesz je tak nazwać, kierują ich na zbieranie energii od tych dzieci. Ucztują na tym materiale i na tym się rozwijają. Co mam na myśli? To NIE JEST żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową – mówił dalej.

– Hollywood jest ZALANE KRWIĄ NIEWINNYCH DZIECI. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym teraz porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie , już nie żyją – mówił dalej bez zahamowań.

– To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko metafizyczne, alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami we wszystkich ciemnych epokach w historii… Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka OKULTYSTYCZNA , wykorzystywana przez TAJNE stowarzyszenia, w ciągu ostatnich kilkuset lat do PROGRAMOWANIA społecznego i KONTROLI umysłu i podniesiona do zenitu przez Hollywood w Ameryce ,w naszej epoce – podsumował Mel Gibson.

Źródło

Czytaj Dalej

Weryfikacja Faktów

Paradoks i niespójność cywilizacji chrześcijańskich

Rdzenny Amerykanin był generalnie pogardzany przez swoich białych zdobywców za swoją biedę i prostotę. Być może zapominają, że jego religia zabraniała gromadzenia bogactwa i cieszenia się luksusem.

Opublikowano

on

Poniższy tekst został napisany w 1911 roku przez dr Charlesa Alexandra Eastmana, urodzonego jako Ohiyesa z Indian Santee Sioux…

Dla niego, podobnie jak dla innych ludzi o odmiennych umysłach, w każdej epoce i rasie, od Diogenesa po braci św. Franciszka, od montanistów po szejkersów, miłość do dóbr stała się pułapką, a ciężary złożonego społeczeństwa źródłem niepotrzebnych niebezpieczeństw i pokus.

Co więcej, regułą jego życia było dzielenie się owocami swoich umiejętności i sukcesów z mniej szczęśliwymi braćmi. W ten sposób zachował swojego ducha wolnego od pychy, chciwości lub zazdrości i wykonał, jak wierzył, boski dekret – sprawę dla niego głęboko ważną.

Nie wynikało to więc całkowicie z ignorancji czy nieopatrzności, że nie udało mu się założyć stałych miast i rozwinąć cywilizacji materialnej. Dla niewykształconego mędrca koncentracja ludności była płodną matką wszelkiego zła, moralną nie mniej niż fizyczną.

Niewątpliwie w prymitywnym chrześcijaństwie było wiele rzeczy, które przemawiałyby do Indian, a trudne słowa Jezusa do bogatych i o bogatych byłyby dla niego całkowicie zrozumiałe.

Jednak religia, która jest głoszona w waszych kościołach i praktykowana przez wasze kongregacje, z jej elementem przejawiania i wywyższania się, jej aktywnego prozelityzmu i otwartej pogardy dla wszystkich religii oprócz jej własnej, była przez długi czas niezwykle odpychająca.

Nawet u tych białych mężczyzn, którzy wyznawali religię, znaleźliśmy wiele niespójności w postępowaniu. Mówili wiele o rzeczach duchowych, szukając tylko tego, co materialne. Kupowali i sprzedawali wszystko, pracę, osobistą niezależność, miłość do kobiet, a nawet służbę ich świętej wiary!

Żądza pieniędzy, władzy i podbojów, tak charakterystyczna dla rasy anglosaskiej, nie uniknęła moralnego potępienia z rąk jego niewykształconego sędziego, ani też nie omieszkał przeciwstawić tej widocznej cechy dominującej rasy duchowi łagodnego i pokornego Jezusa.

Kiedy niektórzy z nich, posługujący się ewangelią, a nawet biskupi, przybyli do narodów indyjskich i przyrzekli im w uroczystym traktacie honor narodowy, z modlitwą i wzmianką o ich Bogu; a kiedy takie traktaty, tak zawarte, zostały szybko i bezwstydnie złamane, czy to dziwne, że akcja ta budzi nie tylko gniew, ale i pogardę?

Osobiście wierzę, po trzydziestu pięciu latach doświadczenia, że nie ma czegoś takiego jak “cywilizacja chrześcijańska”. Wierzę, że chrześcijaństwo i współczesna cywilizacja są przeciwstawne i nie do pogodzenia, i że duch chrześcijaństwa i naszej starożytnej religii jest zasadniczo taki sam.

Dr Charles Alexander Eastman ~
urodzony Ohiyesa, w 1858

Fragmenty tekstu z “Duszy Indianina”, 1911

Czytaj Dalej

Popularne