Connect with us

Weryfikacja Faktów

Co stało się z pozytywną linią czasu ludzkości

Opublikowano

on

upadek atlantydy

Moje wnioski są wynikiem informacji z wielu różnych źródeł, plus tego, co widzę na własne oczy w śledzeniu planetarnych wyrównań – że infrastruktura świata została zbudowana przez tę samą zaawansowaną cywilizację do stosunkowo niedawna i że w zbiorowej pamięci brakuje bardzo pozytywnej linii czasu Ludzkości.

Nie mogę ostatecznie udowodnić tego, co zamierzam powiedzieć, że nie można iść do książki i jej wyszukać. Jednak świadomość tych informacji pojawiła się dla mnie synchronicznie i intuicyjnie, i zdecydowanie mogę dać ci dowody na to, dlaczego uważam to za prawdę.

Przez całe życie zbierałem elementy układanki związane z tym tematem, a Wszechświat upewnił się, że mam wszystko, czego potrzebuję, aby móc złożyć tę układankę.

To jest czworościan gwiazdy, który znalazłem w 2016 roku, który doprowadził mnie do odkrycia wszystkich informacji, którymi dzielę się z wami na tym blogu.

czworościan gwiazdy

Film Drunvalo Melchizedeka “Narodziny nowej ludzkości” w 2010 roku dał mi pierwszą wskazówkę, że planetarna sieć w ogóle istnieje. W filmie przedstawia pracę Carla Muncka.

"Narodziny nowej ludzkości"

Carl rozszyfrował wspólny kod matematyczny, związany z piramidami w Gizie, w wymiarach architektury świętych miejsc na całej planecie, taki, który koduje długość i szerokość geograficzną każdego z nich, które odsyłają do innych miejsc.

Pokazuje, że ten kod piramidy jest wyraźnie wyrafinowany i celowy oraz idealnie wyrównany na duże odległości.

kod piramidy

W tym czasie zainteresowało mnie to i pomyślałem “Wow, to brzmi świetnie! Ale kto mógł go zbudować?”

Drunvalo tak naprawdę nie odpowiedział na to pytanie w filmie, ale zasiał ziarno w mojej świadomości.

Tak więc, z tego, co zrozumiałem z tych i innych źródeł, ta pozytywna linia czasu rozpoczęła się po upadku Atlantydy…

pozytywna linia czasu rozpoczęła się po upadku Atlantydy

… w tym czasie fizyczna infrastruktura planetarnej sieci zaczęła być budowana zgodnie ze świętą geometrią i wzdłuż wzoru Kwiatu Życia…

… i myślę, że ta starożytna cywilizacja trwała do 1942 roku na czymś, co byłoby inną linią czasu, lub czymś porównywalnym do tego roku w tej linii czasu.

W tym poście wyjaśnię dokładnie, dlaczego w to wierzę.

W ciągu następnych tysiącleci po Upadku Atlantydy, ta zaawansowana starożytna cywilizacja – która, jak wierzę, była w Świadomości Jedności – terraformowała Ziemię, wykorzystywała geomancję do pielęgnacji linii leylines i tworzenia równowagi i harmonii między niebem a ziemią oraz zbudowała całą infrastrukturę planety, w tym – oprócz budynków – rzeki, jeziora, wodospady, kanały itp.

Starożytna cywilizacja stworzyła infrastrukturę, która byłaby uważana za starożytną.

To jest Bell Rock w Sedonie w Arizonie. Ludzie myślą o czerwonych skałach na całym świecie jako o naturalnych, ale ja postrzegam je jako starożytną infrastrukturę. Mogą one być niezwykle starożytne, sprzed Upadku Atlantydy i sięgać Lemurii – znanej również jako Mu – ale istniałby bezpośredni związek między tymi dwiema cywilizacjami.

Bell Rock w Sedonie w Arizonie

Washitaw Mu’urs, znani również jako Starożytni, nadal istnieją do dziś i zostali uznani przez ONZ za najstarszą rdzenną cywilizację na ziemi. Ale z jakiegoś powodu opinia publiczna nigdy o nich nie słyszała. Washitaw Proper, starożytna siedziba Cesarska, znajduje się w północnej Luizjanie, w okolicach Monroe.

Stworzyli infrastrukturę, która byłaby uważana za średniowieczną. Krużganki Mont Saint Michel w Normandii we Francji są przykładem architektury średniowiecznej, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Krużganki Mont Saint Michel w Normandii we Francji

Dla porównania, oto kolumnada o podobnych cechach w Alhambrze w Grenadzie w Hiszpanii – architektura, za którą przypisuje się Maurom.

Alhambrze w Grenadzie w Hiszpanii

To, co można by uznać za renesans. To jest Duomo we Florencji we Włoszech.

Duomo we Florencji we Włoszech.

W porównaniu z katedrą w Sewilli w Hiszpanii, z ozdobnymi cechami elewacji oraz podwójnymi oknami i szerokim zastosowaniem łuków. Sewilla była stolicą mauretańskiej Hiszpanii.

Sewilla była stolicą mauretańskiej Hiszpanii.

I architektura, która byłaby uważana za nowoczesną i nadal w użyciu.

Jest to widok z Central Parku w Nowym Jorku, z pięknym kamiennym mostem na pierwszym planie i budynkiem z bliźniaczymi wieżami i cebulowymi kopułami w tle.

widok z Central Parku w Nowym Jorku

Manhattenhenge jest dość interesujący i godny uwagi.

Jest to coroczne wydarzenie, podczas którego zachodzące słońce lub wschodzące słońce jest wyrównane z siatką ulic wschód-zachód Manhattanu w terminach równomiernie rozmieszczonych wokół przesilenia letniego i przesilenia zimowego. Istnieją podobne wyrównania ze słońcem i planem ulicy, które występują w innych dużych miastach, takich jak Toronto, Baltimore, Chicago i Montreal. Jak do tego doszło?

Z pewnością nie dowiadujemy się o tym poziomie precyzyjnego astronomicznego planowania miast w Ameryce Północnej na naszych lekcjach historii.

wschodzące słońce jest wyrównane z siatką ulic wschód-zachód Manhattanu

Doszedłem do wniosku, że istoty z negatywnym programem dla ludzkości zrzuciły ludzkość z pozytywnej mauretańskiej linii czasu w celu kontrolowania ludzkości, używając ludzi w wojnach przeciwko sobie, Stwórcy i Stworzeniu. Myślę, że jest w to zaangażowana więcej niż jedna grupa negatywnych istot. Upadłe Anioły, Archonci i Reptylianie, i prawdopodobnie inni, są zaangażowani w to, co się wydarzyło.

Postrzegam “Raj utracony”, epicki poemat Johna Miltona, jako historyczną literaturę faktu.

"Raj utracony", epicki poemat Johna Miltona

Poemat ten został opublikowany w 1667 roku.
Jak wspomniano w wierszu, nowo wygnane upadłe anioły organizują się, a szatan zgłasza się na ochotnika, aby zepsuć nowo stworzoną Ziemię i nowe i najbardziej uprzywilejowane stworzenie Boga, ludzkość.Udaje się do Ogrodu Eden i zasadniczo przekonuje Ewę, przez dwulicowość, do jedzenia owocu z drzewa poznania dobra i zła, i czyniąc to z ich winy, zostali wyrzuceni z Ogrodu Eden.Czy o tym wiesz, czy nie, jest to całkowicie istotne dla tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie.

wyrzuceni z Ogrodu Eden

Jak więc negatywne istoty przejęły linię czasu?
Myślę, że zrobili to, manipulując wielkimi smoczymi liniami Pióropuszowego Węża i Tęczowego Węża sieci planetarnej i tworząc pętlę czasową 3D, która w jakiś sposób odzwierciedla lub angażuje Rysunek 8 po swojej stronie wielkich linii smoka, które krzyżują się w dwóch miejscach – Bali w Indonezji i Lake Titicaca w Ameryce Południowej, który znajduje się w Peru i Boliwii.

earth chakras

Myślę, że ta pętla czasowa 3D zwana Rzymem w jakiś sposób została przypięta do dwóch Wielkich Linii Smoka między latami 1492 – rokiem upadku Grenady w Hiszpanii i rokiem pierwszej podróży Kolumba …

1492 - rokiem upadku Grenady w Hiszpanii i rokiem pierwszej podróży Kolumba

… oraz 1942 – w połowie II wojny światowej oraz rok eksperymentu filadelfijskiego w 1942 roku. Również rok 1942 jest anagramem numerycznym do 1492. Więcej na ten temat w dalszej części tego postu.

eksperyment filadelfijski

Nowa oś czasu została w jakiś sposób wstawiona, a wszystko zostało wszczepione w istniejącą infrastrukturę na planecie i fałszywie przypisane w nowej narracji historycznej. Historia świata, której nas nauczono, jest pełna wojen i przemocy, śmierci i zniszczenia, co nie było naszą pierwotną ścieżką ewolucyjną.

Po drugie, nie wierzę, że Kościół katolicki istniał przed 1492 rokiem.

Jest to gwiezdna mapa Watykanu (dzięki uprzejmości pracy Wayne’a Herschela) i tego, jak odzwierciedla niebiosa. Znowu jest to precyzyjne astronomiczne planowanie miasta! Ważne jest, aby pamiętać, że Maurowie byli Mistrzami Astronomii i Budowniczymi.

gwiezdna mapa Watykanu

Między 1492 a 1942 rokiem jest 450 lat, a w połowie 225 lat jest 1717.

Pokażę wam oś czasu, którą udało mi się zebrać dzięki badaniom internetowym koncentrującym się wokół tych trzech lat, i pokażę wam kilka godnych uwagi anomalii i zdarzeń, które udało mi się znaleźć.

Po pierwsze, wskażę kilka rzeczy prowadzących do okresu od 1492 do 1942 roku.

Pamiętam, jak po raz pierwszy dowiedziałem się o greckiej ceramice czarnofigurowej w 6 klasie (dla mnie 1974), kiedy studiowaliśmy starożytną Grecję, gdzie uczy się nas, że biali Grecy mieli styl zwany czarną figurą w swojej sztuce garncarskiej, o którym mówi się, że przypomina sylwetki.

Oto, jak wygląda ten styl.

Grecy byli w rzeczywistości czarni, a nie biali, jak nas uczono

Czy może to oznaczać coś zupełnie innego niż styl artystyczny?

Na przykład, starożytni Grecy byli w rzeczywistości czarni, a nie biali, jak nas uczono?

Grecy byli w rzeczywistości czarni, a nie biali, jak nas uczono

Co powiesz na uznanego Czarnego Cesarza Rzymskiego?

W naszej obecnej narracji historycznej Septimus Severus urodził się w Libii w 145 roku. Skończył w służbie rządowej w Rzymie i naprawdę awansował w szeregach, zostając cesarzem od 193 do 211 roku.

Septimus Severus

Niszczenie starożytnych posągów i pomników jest dość powszechne, z wieloma przykładami brakujących nosów, głów i poważnie uszkodzonych ciał posągów.

Jak te posągi w Petrze. We wnękach znajdują się posągi ludzi, ale stały się one nierozpoznawalne.

posągi w Petrze

Sfinks w Egipcie jest kolejnym dobrze znanym przykładem tej praktyki.

Legenda głosi, że wojska Napoleona używały go do ćwiczeń celnych w 1798 roku. Niezależnie od przyczyny, brakuje nosa Sfinksa. Dlaczego?

Sfinks w Egipcie

Bulla papieska jest oficjalnym papieskim listem lub dokumentem, nazwanym na cześć ołowianej pieczęci używanej do jej uwierzytelnienia.

Odgrywają one znaczącą rolę w narracji historycznej, którą otrzymaliśmy.

W 1302 roku bulla papieska Unam Sanctum została wydana przez papieża Bonifacego VIII.

Na końcu pisze: “Ponadto oświadczamy, głosimy, określamy, że jest absolutnie konieczne dla zbawienia, aby każde stworzenie ludzkie było podporządkowane Biskupowi Rzymu”.

bulla papieska Unam Sanctum

22 grudnia 1216 roku zakon dominikanów został założony przez papieża Honorowego III na mocy jego bulli papieskiej o nazwie Religiosam Vitam i dał powszechne uznanie zakonowi.

Miało to miejsce podczas krucjaty albigensów lub katarów w południowej Francji, a katarzy nazywani byli heretycką sektą. Dominikanie zostali stworzeni, aby głosić ewangelię i sprzeciwiać się herezji.

zakon dominikanów został założony przez papieża Honorowego III na mocy jego bulli papieskiej o nazwie Religiosam Vitam

Pokojowi gnostyccy katarzy zostali brutalnie zmasakrowani podczas krucjaty albigensów, która trwała od 1209 do 1229 roku.

Pokojowi gnostyccy katarzy

Hiszpańska inkwizycja została założona przez króla Ferdynanda i królową Izabelę w 1478 roku w celu utrzymania katolickiej ortodoksji. Nazywany Trybunałem Świętego Oficjum Inkwizycji, jest szczególnie znany w historii ze swojej brutalności i tortur.

Hiszpańska inkwizycja

Teraz dochodzimy do początku okresu od 1492 do 1942 roku.

Miasto Grenada upadło 2 stycznia 1492 roku, skutecznie kończąc mauretańskie rządy w Hiszpanii, gdy Mahomet XII poddał Emirat Grenady królowi Ferdynandowi i Izabeli.

Miasto Grenada upadło 2 stycznia 1492 roku

Wkrótce potem, na mocy dekretu z Alhambry, wydanego 31 marca 1492 r., Hiszpańscy Żydzi otrzymali wybór przejścia na katolicyzm lub opuszczenia królestw Kastylii i Aragonii.

Dekret ten mógł pierwotnie odnosić się również do Maurów. To właśnie tam, w dziedzinie informacji, następny dzień, 1 kwietnia, stał się znany jako Prima Aprilis, ponieważ podczas gdy Maurom powiedziano, że mają tę samą opcję, ich statki i domy zostały spalone, a wielu zginęło. Chociaż może to być prawdą lub nie, nie zdziwiłoby mnie to i czytałem z różnych źródeł, że tak było.

dekret z Alhambry

Kolumb opuścił Hiszpanię w swojej pierwszej podróży 3 sierpnia 1492 roku, rzekomo w celu znalezienia drogi na zachód do Azji. Istnieje wiele ukrytych historii, które napotkałem wokół tego tematu. Na potrzeby postu chcę tylko wskazać datę.

Kolumb opuścił Hiszpanię w swojej pierwszej podróży 3 sierpnia 1492 roku

4 maja 1493 roku bulla papieska Inter Cetera została wydana przez papieża Aleksandra VI.

Bulla ta stała się ważnym dokumentem w rozwoju kolejnych doktryn prawnych dotyczących roszczeń imperium w “Nowym Świecie”. Bulla przyznała Kastylii wyłączne prawo do nabywania terytorium, handlu, a nawet zbliżania się do ziem położonych na zachód od południka położonego sto mil na zachód od Azorów i Wysp Zielonego Przylądka, z wyjątkiem ziem faktycznie posiadanych przez jakiegokolwiek innego chrześcijańskiego księcia poza tym południkiem przed Bożym Narodzeniem 1492 roku.

bulla papieska Inter Cetera

W 1540 roku papież Paweł III wydał bullę papieską tworzącą zakon jezuitów, pod przewodnictwem Ignacego Loyoli, baskijskiego szlachcica z Pirenejów w północnej Hiszpanii.

Zakon jezuitów zawierał specjalny ślub posłuszeństwa papieżowi w sprawach kierowania misją i przydziału.

Zakon jezuitów- tfuuu

W październiku 1582 roku kalendarz gregoriański został wprowadzony przez papieża Grzegorza XIII z danego powodu poprawienia kalendarza juliańskiego w sprawie zatrzymania dryfu kalendarza w odniesieniu do równonocy i obejmował dodanie lat przestępnych. Wdrożenie kalendarza na zachodzie zajęło 300 lat, a obecnie jest używane w krajach niezachodnich do celów cywilnych.

Czy może być inny powód, dla którego ten kalendarz został narzucony, na przykład w celu manipulowania naszym postrzeganiem czasu?

kalendarz gregoriański

Rdzenne systemy kalendarzowe, takie jak kalendarz Majów, były zaangażowane w harmonizację i synchronizację istot ludzkich z naturalnymi cyklami czasu.

kalendarz Majów

W latach 1582-1589 w Anglii John Dee i Edward Kelly byli zaangażowani w działania skryingowe, które zakończyły się wprowadzeniem Upadłych Aniołów i innych negatywnych istot na ten plan wymiarowy.

John Dee był uważany za najbardziej uczonego człowieka swoich czasów w Anglii i miał obszerną bibliotekę. Posiadał również kolekcję luster i innych urządzeń skryingowych. Był doradcą królowej Elżbiety I.

Edward Kelly był okultystą i medium duchowym.

John Dee i Edward Kelly

Ponownie, skupiam się głównie na datach, ale jest o wiele więcej w tym temacie pod względem okultystycznego elementu związanego z czarną magią, która przybyła bezpośrednio do Anglii w tym czasie, co jest bardzo problematyczne do dziś.

W 1588 roku hiszpańska Armada została w większości pokonana przez trudną pogodę, gdy była w drodze do inwazji na Anglię.

W 1588 roku hiszpańska Armada została w większości pokonana przez trudną pogodę, gdy była w drodze do inwazji na Anglię.

31 grudnia 1600 roku wyczarterowano Brytyjską Kompanię Wschodnioindyjską. Została utworzona w celu handlu z Indiami Wschodnimi – głównie Indonezją i Filipinami – ale ostatecznie handlował głównie z Chinami Qing i przejął kontrolę nad dużymi częściami Indii. To jest flaga Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej.

Brytyjską Kompanię Wschodnioindyjską

20 marca 1602 roku Holenderska Kompania Wschodnioindyjska została wyczarterowana do handlu z Indiami i krajami Azji Południowo-Wschodniej, gdy rząd holenderski przyznał jej 21-letni monopol na holenderski handel przyprawami. Była to wczesna międzynarodowa korporacja, która istniała od 1602 do 1799 roku.

Holenderska Kompania Wschodnioindyjska

W sierpniu 1642 roku odbyła się pierwsza podróż Abla Tasmana, rozpoczynająca się od Batawii, stolicy Holenderskich Indii Wschodnich – która odpowiada dzisiejszej Dżakarcie – w celu zbadania Mauritiusa, Tasmanii i Nowej Zelandii dla Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej.

Abel Tasman

Następnie, 30 stycznia 1644 roku, Abel Tasman wyruszył w swoją drugą podróż dla Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej, aby znaleźć przejście na wschodnią stronę Nowej Holandii, czyli Australię. Ominął Cieśninę Torresa i zmapował północne wybrzeże Australii.

Abel Tasman

Lata 1665 – 1666, to czas, kiedy miała miejsce Wielka Plaga Londynu. Była to ostatnia poważna epidemia dżumy dymieniczej, która miała miejsce w Anglii. Zabiła 100 000 osób w ciągu 18 miesięcy.

Wielka Plaga Londynu

Między 2 a 6 września 1666 roku miał miejsce Wielki Pożar Londynu. Przetoczył się przez centralne części Londynu i wypatroszył średniowieczne miasto Londyn. Domy 70 000 mieszkańców, z 80 000 mieszkańców, którzy tam mieszkali, zostały zniszczone. Co ciekawe, pożar nie dotarł do arystokratycznej dzielnicy Westminster i Whitehall.

Wielki Pożar Londynu

W 1667 roku, jak wspomniałem wcześniej, po raz pierwszy opublikowano epicki poemat Johna Miltona “Raj utracony”. Zgodnie z Prawem Uniwersalnym wszystkie istoty są zobowiązane do informowania istot o tym, co robią, aby ustanowić zgodę na to, co się dzieje. Myślę, że to właśnie robiły negatywne istoty z tym, co było dostępne do komunikacji w tym czasie, nawet jeśli tak nie było lub jest reklamowane. Do dziś ich intencje są fałszywie reklamowane w jakichkolwiek mediach, z których korzystają. Nie jest to świadoma zgoda, jeśli ludzie nie wiedzą, że są informowani. Ich techniki są z natury zwodnicze.

poemat Johna Miltona "Raj utracony"

2 maja 1670 roku Kompania Zatoki Hudsona otrzymała stały przywilej od króla Anglii Karola II. Przyznał dwie rzeczy grupie francuskich odkrywców: 1) Monopol handlowy z londyńskimi kupcami na lukratywny handel futrami w Ameryce Północnej; i 2) Dał im skuteczną kontrolę nad rozległym regionem otaczającym Zatokę Hudsona w Kanadzie.

Nadal działająca jako kanadyjska grupa biznesowa prowadząca domy towarowe w kilku krajach, jest najstarszą korporacją na świecie.

W latach 1712-1784 powszechnie uważa się, że Wniebowstąpiony Mistrz St. Germain był na ziemi jako hrabia St. Germain. Osiągnął znaczącą pozycję w europejskim społeczeństwie wyższym w połowie 1700 roku ze względu na swoje niesamowite zdolności alchemiczne i pozorne niestarzenie się w ciągu tych 72 lat.

Dlaczego był na ziemi w tym okresie?

Myślę, że mógł być na planie ziemskim z powodu porwania linii czasu, które miało miejsce, ale mam więcej anomalnych wydarzeń historycznych, którymi mogę się podzielić na poparcie tego przekonania.

hrabia St. Germain

Rok 1717 jest punktem centralnym między 1492 a 1942 rokiem.

Oto, co odkryłem w latach 1714 – 1742:

1714 – Jerzy I z niemieckiego rodu hanowerskiego został królem Wielkiej Brytanii i Irlandii.

1714 – Jerzy I z niemieckiego rodu hanowerskiego

Oznaczało to koniec rządów domu Stuartów, który powstał w Szkocji.

dom Stuartów, który powstał w Szkocji.

4 stycznia 1717 roku Wielka Brytania, Francja i Republika Holenderska podpisały Potrójny Sojusz w celu utrzymania traktatu w Utrechcie, który został podpisany w kwietniu 1713 roku, w którym aby zostać królem Hiszpanii, Filip musiał zrzec się swoich równoległych roszczeń do francuskiego tronu.

Zapobiegło to połączeniu tronów Hiszpanii i Francji, a ostatecznie utorowało drogę do morskiej, handlowej i finansowej supremacji Wielkiej Brytanii.

traktat w Utrechcie

W lutym 1717 roku Jakub Franciszek Edward Stuart z Rodu Stuartów, zwany Pretendentem, który w pewnym momencie był pretendentem do tronu, opuścił miejsce, w którym mieszkał we Francji, po podpisaniu Potrójnego Przymierza w styczniu, aby szukać wygnania z papieżem Klemensem XI w Rzymie – dlaczego udał się właśnie tam, nie wiem, zmarł jednak w Rzymie w 1766 roku.

Podczas gdy większość portretów online przedstawia białą osobę, uważa się, że jest to portret Jamesa Francisa Edwarda Stuarta, który został namalowany, gdy mieszkał we Francji.

James Francis Edward Stuart

24 czerwca 1717 roku w Londynie założono Wielką Lożę Premier Anglii – pierwszą Wielką Lożę Wolnego Masona. Rozumiem Prawdę o masonerii i Maurach, więc uważam za bardzo znaczące, że to wydarzenie pojawia się dokładnie w połowie roku między 1492 a 1942 rokiem.

Wielka Loża Premier Anglii

A potem 17.07.1717 r. – ciekawa data z numerologicznego punktu widzenia – odbyła się premiera “Muzyki wodnej” Georga Friedricha Händla dla króla Jerzego I na barce na Tamizie. Oczy zwrócone są teraz na Händla.

W 1727 roku Georg Frideric Handel, Niemiec, staje się George Frederick Handel, obywatelem brytyjskim.
Potem zostałem poprowadzony przez psychicznego przyjaciela, aby spojrzeć na Irlandię w 1742 roku.

Szukałem go więc w Internecie i pojawiły się tylko dwie rzeczy.

Po pierwsze, Dublin w Irlandii był miejscem premiery Mesjasza Georga Friedricha Händla 13 kwietnia 1742 roku.

premiera Mesjasza Georga Friedricha Händla 13 kwietnia 1742 roku.

Po drugie, w latach 1740-1741 w Irlandii miało miejsce niezwykłe zdarzenie pogodowe związane z ekstremalnym zimnem.

Jest o tym książka zatytułowana “Arktyczna Irlandia”.

"Arktyczna Irlandia"

W tym czasie w Irlandii miał miejsce prawie dwuletni okres ekstremalnie zimnej, trwałej pogody w Irlandii. Przyczyna nie jest znana, a ta informacja jest zapisem historycznym, ale trzymana prawie poza zasięgiem wzroku.

Setki tysięcy ludzi zginęło w zimnym trzasku, około 1/5 populacji w tym czasie. Do dziś jest to najdłuższy okres ekstremalnego zimna we współczesnej historii Europy i doprowadził do zamieszek żywnościowych, głodu, epidemii i śmierci. A potem Mesjasz Händla ma premierę w Dublinie następnej wiosny, jakby nic się nie stało???
Co jeśli wyjaśnienie wiąże się z zakłóceniem w tkance czasoprzestrzeni?
Co by było, gdyby nowa oś czasu Rzymu została przypięta do Irlandii?
Jeśli spojrzysz na kulę ziemską, Irlandia jest zdecydowanie w zakrzywionej linii z Bali i jeziorem Titicaca, dwoma punktami skrzyżowania Wielkich Smoków Ziemi – Pióropuszowym Wężem i Tęczowym Wężem.
Irlandzka ludność przetrwała 21 miesięcy dziwacznej pogody bez znanego precedensu, który przeciwstawiał się konwencjonalnym wyjaśnieniom. Przyczyna nie jest znana.
Na co to wydarzenie może pozwolić?
Do tej pory, w tym okresie około 1717 roku, znajdujemy nowego brytyjskiego monarchę pochodzącego z Niemiec; dziedzic Stuartów na wygnaniu w Rzymie; a Handel pojawia się na scenie z Niemiec, gdzie premiera odbywa się w numerologicznym dniu i po wyjątkowo poważnym anomalnym wydarzeniu pogodowym w Irlandii.
Kto jeszcze pojawia się w tym okresie?

Cóż, w 1744 roku Mayer Rothschild urodził się we Frankfurcie w Niemczech. Założył tam swoją działalność bankową w 1760 roku, która stała się początkiem międzynarodowej rodziny bankowej.
Następnie, 6 lutego 1748 roku, założyciel Illuminati Adam Weishaupt urodził się w Ingolstadt w Bawarii w Niemczech. Do szkoły jezuickiej poszedł w wieku 7 lat. Został inicjowany do masonerii w 1777 roku.
Tak więc szybko do przodu do okresu od 20 listopada do 30 listopada 1910 roku. Na wyspie Jekyll na wybrzeżu stanu Georgia odbyło się spotkanie, którego celem było położenie fundamentów Rezerwy Federalnej.

Mayer Rothschild

15 kwietnia 1912 roku Titanic zatonął. Kolejne wydarzenie czasoprzestrzenne miało miejsce, gdy wszyscy bankierzy przeciwni utworzeniu Rezerwy Federalnej byli na pokładzie, w tym John Jacob Astor IV, jeden z najbogatszych ludzi na świecie w tym czasie.

15 kwietnia 1912 roku Titanic zatonął.

Następnie, 23 grudnia 1913 roku, Ustawa o Rezerwie Federalnej uchwaliła Kongres, podpisana przez Woodrowa Wilsona. Stworzył i ustanowił System Rezerwy Federalnej oraz stworzył uprawnienia do emisji banknotów Rezerwy Federalnej (powszechnie znanych jako dolar amerykański) jako prawnego środka płatniczego.

System Rezerwy Federalnej

I wojna światowa rozpoczęła się 28 lipca 1914 roku, a zakończyła 11 listopada 1918 roku. Była to jedna z największych wojen w historii, z 70 milionami zmobilizowanego personelu wojskowego, a z tej liczby 60 milionów stanowili Europejczycy. Szacuje się, że 9 milionów bojowników zginęło bezpośrednio w wyniku wojny, a 7 milionów cywilów. I wielu innych zginęło jako pośrednia konsekwencja tej wojny.

Oto 17 pojawia się ponownie. 17 lipca 1917 roku, panujący dom królewski Wielkiej Brytanii i jego Wspólnoty Narodów, Dom Windsorów zostaje założony po śmierci królowej Wiktorii. Jest również pochodzenia niemieckiego ze strony ojca.

Dom Windsorów

II wojna światowa rozpoczęła się 1 września 1939 roku, a zakończyła 2 września 1945 roku – dokładnie sześć lat później. Jest uważany za najbardziej śmiercionośny konflikt w historii ludzkości.

Prawie w połowie II wojny światowej, 22 lipca 1942 roku, w Filadelfijskiej Stoczni Marynarki Wojennej odbył się dziwny eksperyment filadelfijski. Te kolejne slajdy dają przegląd eksperymentu.

eksperyment filadelfijski
eksperyment filadelfijski
eksperyment filadelfijski

Czy USS Eldridge po prostu stał się niewidzialny? A może poszedł gdzie indziej? A gdyby poszedł gdzie indziej, gdzie mógłby pójść?

Oś czasu i przykłady, które podałem, stanowią ramy. Wciąż jest wiele do wyjaśnienia z powodu wszystkich fabrykacji i wybielania, które miały miejsce.

Więc dokładnie to, co zrobili i kiedy to zrobili, aby dokonać całego wybielania i historycznego przepisywania, naprawdę nie wiem.

Jednak w tym, co powiedziałem, zachodzą wzorce, że jeśli je zobaczysz i zrozumiesz, zrozumiesz i rozpoznasz więcej o tym, co faktycznie dzieje się na Ziemi bez naszej wiedzy i zgody.

Przekazuję tę informację na światło dzienne dla świadomości, uzdrowienia i transmutacji dla najwyższego dobra i największej potrzeby wszystkich.

Michelle Gibson

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ

Czytaj Dalej
Kliknij by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weryfikacja Faktów

Słowianie a poprzednie wcielenia

Temat reinkarnacji jest jednym z najbardziej dyskusyjnych w przestrzeniach Internetu. Są ci, którzy są przekonani, ze przeszłe życia istnieją i pomagają innym ludziom w odnalezieniu się w gąszczu zdarzeń poprzednich wcieleń. A są tacy, którzy negują samą ideę wielu żyć, mówiąc, że żyjemy tylko raz.

Opublikowano

on

W jaki sposób stosunek do życia i do śmieci wpływa na to, co dzieje się teraz?

Śmierć w rozumieniu Słowian

Śmierć rozumiana była przez naszych przodków nie jak coś strasznego i okropnego, od czego należy uciekać. Znanych jest mnóstwo bajek, w których żartuje się ze śmierci, zawiera z nią umowę. (…)

Współczesna filozofia i ezoteryka nie wymyśliła niczego nowego w porównaniu z tym, o czym wiedzieli nasi przodkowie.

Pojawiały się tylko coraz to nowe słowa opisujące ich wiedzę i wiarę.

Przodkowie uważali, że co 7 lat człowiek zmienia swój światopogląd, swój punkt odniesienia, co metaforycznie odnosi się do porzucenia jednego (śmierci) i rozpoczęcia nowego (życie) etapu. Dlatego powinniśmy regularnie zmieniać myślenie, dążenia i odbiór rzeczywistości.

Rodzina, jak i każdy człowiek, także ma swoje cykle, i dokładnie co siedem lat do życia rodziny przychodzą określone próby.

Udaje się przejść je razem – wspaniale, ale jeśli każdy próbuje przechodzić oddzielnie, idąc w różne strony, rodzina się rozpada.

Tak naprawdę w życiu każdej istoty ludzkiej zachodzą takie cykliczne zmiany – myślenia, punktu odniesienia, świadomości i dlatego przodkowie nie bali się śmierci, wiedząc, że jest to stan przejścia do kolejnego etapu.

Związek ciała z innymi wcieleniami

Nasi przodkowie różnili się od współczesnych ludzi szczególnym stosunkiem do ciała, jako do źródła radości. Umieli kochać siebie i sprawiać sobie przyjemność.

Teraz natomiast ludzie nie znają siebie, nie potrafią się troszczyć o własne ciała i uważają dbanie o ciało jako wypełnienie minimalnych norm – nakarmić, napoić i zaprowadzić do toalety. (…)

Jeśli ciało odbierane jest jako kara, jako udręka lub grzech (albo inne słowa, które przychodzą do głowy, gdy patrzymy na swoje ciało) – pokazuje to, że zgromadzono dużo bólu, związanego z programem fizycznym.

Na przykład, ciało nie zdołało czegoś osiągnąć: schudnąć, odnieść w czymś sukcesu, itd. Winimy siebie, a to znaczy, i swoje własne ciało za to, że nie pomogło w osiągnięciu czegoś.

Karzemy samych siebie, przejawiając brak miłości do ciała – chowamy w ciemne ubrania, ubieramy w odzież nieprawidłowego rozmiaru itd.

Człowiek, którzy karze siebie poprzez ciało za to, że nie dokonał czegoś, ma w głowie szablon, wyobrażenie tego, że dobra dziewczynka/grzeczny chłopiec powinna/powinien robić to i to. Oznacza to, że człowiek nie żyje własnymi marzeniami, własną kreacją życia, a szablonami umysłu, które przyszły od mamy, taty, nauczycieli, męża, żony itd. Do dobrego to nie prowadzi.

Wraz ze śmiercią ciała ludzie przechodzą do kolejnego życia, ale ból związany z ciałem zaciera całą pamięć o tym życiu, doświadczeniach, umiejętnościach.

Dlatego zamiast kontynuować rozwój w kolejnym wcieleniu, wykorzystując zasoby zgromadzone w poprzednim, przychodzi nam niejako wciąż zaczynać od przedszkola.

Żywa księga ludzkiego losu

Dla naszych przodków temat przeszłych wcieleń nie był czymś dziwnym i tajemniczym: dokładnie opisywali to, jak zbudowany jest świat i w jaki sposób dochodzi do wcielenia człowieka na Ziemi.

Prócz tego, wierzyli w to, że dane jest nam prawo regulowania swoich wcieleń, zarówno przeszłych, jak i przyszłych.

I jest to żywa księga, w której my sami piszemy scenariusze. Ta księga tworzy w rezultacie nasz los.

Przeżywając życie w ciele fizycznym, człowiek tworzy różnorodne zdarzenia, odczuwa wszelkie możliwe emocje, kształtuje myśli. Tym samym, wpływa na to, jako kto, gdzie i w jaki sposób wcieli się w przyszłości.

Teraźniejszość nasi przodkowie rozpatrywali jako rezultat tych wyborów, których człowiek dokonał w przeszłości.

Uważali, że Bóg nie miesza się w wybory człowieka, a jedynie tworzy określone zasady, według których działa i rozwija się Wszechświat. Brak tych zasad nie zwalnia żadnej istoty żywej od odpowiedzialności. I ta odpowiedzialność może ciągnąć się przez wiele pokoleń. Aby zrozumieć wydarzenia tego życia, czasem trzeba dowiedzieć się, jaki był scenariusz poprzedniego wcielenia.

Czytaj Dalej

Weryfikacja Faktów

Szokujące słowa Gibsona: Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA!

Studia w Hollywood są zalane krwią niewinnych dzieci. Konsumpcja krwi dziecka jest tak popularna, że w zasadzie działa ona jak oddzielna waluta – mówił Mel Gibson.

Opublikowano

on

– Hollywoodzkie elity są wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom i łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga i w tym nietykalność/świętość dzieci – mówił Gibson w Londynie podczas promocji swojej roli w filmie “Dom Taty 2”.

– To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje ‚święte’ teksty – oni są chorzy, uwierzcie mi – i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi Ameryka – mówił aktor.

W piątek Mel Gibson zagościł w programie Graham Norton Show w BBC. Po jego słowach nt. Hollywood zapanowało niemałe poruszenie.

Wyjaśnił, że od dziesięciu lat tworzy poza “systemem Hollywood”. Odseparowano go ze środowiska po tym, gdy w 2006 roku umieszczony został na czarnej liście Hollywood. Wszystko przez dzielenie się swoimi opiniami nt. braży hollywoodzkiej i poglądy sprzeczne z liberalną ortodoksją. – Nie wiem jak ci to delikatnie powiedzieć… Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA! Oni używają dzieci i znęcają się nad nimi – mówił Gibson.

– Każdego roku przerzucają ogromną liczbę dzieci. Ich duchowe przekonania, jeśli możesz je tak nazwać, kierują ich na zbieranie energii od tych dzieci. Ucztują na tym materiale i na tym się rozwijają. Co mam na myśli? To NIE JEST żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową – mówił dalej.

– Hollywood jest ZALANE KRWIĄ NIEWINNYCH DZIECI. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym teraz porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie , już nie żyją – mówił dalej bez zahamowań.

– To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko metafizyczne, alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami we wszystkich ciemnych epokach w historii… Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka OKULTYSTYCZNA , wykorzystywana przez TAJNE stowarzyszenia, w ciągu ostatnich kilkuset lat do PROGRAMOWANIA społecznego i KONTROLI umysłu i podniesiona do zenitu przez Hollywood w Ameryce ,w naszej epoce – podsumował Mel Gibson.

Źródło

Czytaj Dalej

Weryfikacja Faktów

Paradoks i niespójność cywilizacji chrześcijańskich

Rdzenny Amerykanin był generalnie pogardzany przez swoich białych zdobywców za swoją biedę i prostotę. Być może zapominają, że jego religia zabraniała gromadzenia bogactwa i cieszenia się luksusem.

Opublikowano

on

Poniższy tekst został napisany w 1911 roku przez dr Charlesa Alexandra Eastmana, urodzonego jako Ohiyesa z Indian Santee Sioux…

Dla niego, podobnie jak dla innych ludzi o odmiennych umysłach, w każdej epoce i rasie, od Diogenesa po braci św. Franciszka, od montanistów po szejkersów, miłość do dóbr stała się pułapką, a ciężary złożonego społeczeństwa źródłem niepotrzebnych niebezpieczeństw i pokus.

Co więcej, regułą jego życia było dzielenie się owocami swoich umiejętności i sukcesów z mniej szczęśliwymi braćmi. W ten sposób zachował swojego ducha wolnego od pychy, chciwości lub zazdrości i wykonał, jak wierzył, boski dekret – sprawę dla niego głęboko ważną.

Nie wynikało to więc całkowicie z ignorancji czy nieopatrzności, że nie udało mu się założyć stałych miast i rozwinąć cywilizacji materialnej. Dla niewykształconego mędrca koncentracja ludności była płodną matką wszelkiego zła, moralną nie mniej niż fizyczną.

Niewątpliwie w prymitywnym chrześcijaństwie było wiele rzeczy, które przemawiałyby do Indian, a trudne słowa Jezusa do bogatych i o bogatych byłyby dla niego całkowicie zrozumiałe.

Jednak religia, która jest głoszona w waszych kościołach i praktykowana przez wasze kongregacje, z jej elementem przejawiania i wywyższania się, jej aktywnego prozelityzmu i otwartej pogardy dla wszystkich religii oprócz jej własnej, była przez długi czas niezwykle odpychająca.

Nawet u tych białych mężczyzn, którzy wyznawali religię, znaleźliśmy wiele niespójności w postępowaniu. Mówili wiele o rzeczach duchowych, szukając tylko tego, co materialne. Kupowali i sprzedawali wszystko, pracę, osobistą niezależność, miłość do kobiet, a nawet służbę ich świętej wiary!

Żądza pieniędzy, władzy i podbojów, tak charakterystyczna dla rasy anglosaskiej, nie uniknęła moralnego potępienia z rąk jego niewykształconego sędziego, ani też nie omieszkał przeciwstawić tej widocznej cechy dominującej rasy duchowi łagodnego i pokornego Jezusa.

Kiedy niektórzy z nich, posługujący się ewangelią, a nawet biskupi, przybyli do narodów indyjskich i przyrzekli im w uroczystym traktacie honor narodowy, z modlitwą i wzmianką o ich Bogu; a kiedy takie traktaty, tak zawarte, zostały szybko i bezwstydnie złamane, czy to dziwne, że akcja ta budzi nie tylko gniew, ale i pogardę?

Osobiście wierzę, po trzydziestu pięciu latach doświadczenia, że nie ma czegoś takiego jak “cywilizacja chrześcijańska”. Wierzę, że chrześcijaństwo i współczesna cywilizacja są przeciwstawne i nie do pogodzenia, i że duch chrześcijaństwa i naszej starożytnej religii jest zasadniczo taki sam.

Dr Charles Alexander Eastman ~
urodzony Ohiyesa, w 1858

Fragmenty tekstu z “Duszy Indianina”, 1911

Czytaj Dalej

Popularne