Connect with us

Postawa Suwerena

Konferencja | Narzędzia RPS parasolem w cieniu matriksa | 4

Opublikowano

on

Zapis konferencji, która odbyła się 29.01.2022 na naszym kanale do którego link znajdziesz poniżej.

Prelegent:
Marcin Vam
Prowadzący:
Wiatr
Moderator:
Arkos

🤓 Sprawdzona i POPULARNA TECHNOLOGIA PRYWATNOŚCI W SIECI 🌥
🤓👉 https://surfshark.club/friend/xstWSPy9 💟

💪 Drogi Ariu, zadbaj o swoją prywatność. Korzystając z tego linku osiągamy obopólną korzyść.👍

Linki do naszych miejsc:
https://ariowie.com/
https://marcinvam.com/
https://akademiasuwerena.com/
https://stanowimy.com/
https://m.youtube.com/c/ARIOWIEcom
https://m.youtube.com/c/MarcinVam
https://open.spotify.com/episode/0IKU…
https://open.spotify.com/show/6t059XK…
https://odysee.com/@pollechicki:b?utm…
https://t.me/Ariowie
https://t.me/ariowie_rps
https://t.me/ariowie_porozmawiajmy

Kontakt: radioaria@protonmail.com

Wspolpracujemy:
https://wolnemedia.net/
https://t.me/LeGrandReveil
https://t.me/joinchat/7BlV8tn8BTg2ZjA0

Administrator Serwisu Jest współzałożycielem i Redaktorem w STANOWIMY. Pisze i publikuje w obszarze wolnościowym, jest żywo zainteresowany samostanowieniem, suwerennością oraz prawem naturalnym. SUWEREN RZECZPOSPOLITEJ

Czytaj Dalej
Kliknij by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postawa Suwerena

Pojawienie się połączonej świadomości

Kluczową cechą rozproszonej inteligencji jest to, że żadna część nie musi mieć całej odpowiedzi. Inteligencja całości wyłania się raczej poprzez działania i interakcje jej części. ~Joanna Macy i Chris Johnstone

Opublikowano

on

Poniżej znajduje się fragment książki Active Hope autorstwa Joanny Macy i Chrisa Johnstone’a.

Coś bardzo interesującego dzieje się, gdy grupa muzyków jazzowych improwizuje razem. Wiele oddzielnych osób, z których wszystkie podejmują własne decyzje, działają razem jako całość. W miarę jak muzyka płynie, każdy z muzyków może zająć miejsce solowe, ta wiodąca rola płynnie przesuwa się między graczami.

Kto decyduje, kiedy pianista lub trębacz powinien wyjść do przodu? To nie tylko osoba grająca na tym instrumencie, ponieważ inni już trochę się cofnęli, aby stworzyć dla niego przestrzeń. Istnieją dwa poziomy myślenia zachodzące w tym samym czasie; wybory są dokonywane z chwili na chwilę zarówno przez grupę jako całość, jak i przez jednostki w niej zawarte.

Kiedy ludzie koordynują swoje działania poprzez zbiorowy proces myślenia, możemy myśleć o tym jako o “rozproszonej inteligencji”. Żadna osoba nie jest odpowiedzialna; gracze działają swobodnie, kierując się intencją służenia celom grupy.

Aby muzycy mogli razem improwizować, muszą słuchać bardzo uważnie, wyrażając swoją indywidualność w sposób, który przyczynia się do ogólnego brzmienia. Kiedy dostrajają się do grupy i łączą się z nią, to tak, jakby sama muzyka grała przez nich.

Kluczową cechą rozproszonej inteligencji jest to, że jednostka nie musi mieć całej odpowiedzi. Inteligencja całości wyłania się raczej poprzez działania i interakcje jej części. W zespole kreatywnym pomysł może pojawić się w rozmowie, a następnie zostać dodany i dopracowany przez innych członków zespołu, a jego rozwój mogą kształtować wszyscy obecni. To, co pozwala zespołowi na żelowanie, to zmiana w identyfikacji, tak aby ludzie identyfikowali się i działali dla zespołu, a nie tylko dla siebie.

Czy następny skok w ewolucji może wyniknąć ze zmiany w identyfikacji, w której porzucimy historię walki o supremację i zamiast tego przejdziemy do odgrywania naszej roli jako części większego zespołu życia na Ziemi? Czy kreatywność i instynkt przetrwania ludzkości jako całości, a nawet życia jako całości, mogą działać przez nas?

Połączona świadomość wynika z poszerzenia naszego własnego interesu, w którym kierujemy się intencją działania dla dobra wszelkiego życia. W buddyzmie intencja ta znana jest jako “bodhiczitta”. Bodhiczitta przenosi naszą uwagę z osobistego dobrego samopoczucia na zbiorowe dobro.

Stoimy na ewolucyjnym rozdrożu i wspólnie możemy skręcić w obie strony. Nasze własne wybory są częścią tego zwrotu. Możemy wybrać, by zapożyczyć frazę ze Star Treka, “główną dyrektywę” naszego życia. Kiedy naszym głównym priorytetem organizacyjnym staje się dobro całego życia, wtedy to, co dzieje się przez nas, to odzyskanie naszego świata.

Czytaj Dalej

Postawa Suwerena

Wolność czy tyrania? – Zastanów się nad swoim wyborem i działaj zgodnie z nim

Odzyskajcie dar życia, odzyskajcie swoją suwerenność, weźcie odpowiedzialność za każdą decyzję, która składa się na wasze życie i NIGDY nie pozwólcie nikomu zmusić was lub kogokolwiek innego do zrobienia jednej rzeczy, o której wiecie, że jest zła lub wbrew waszej woli.

Opublikowano

on

Istnieją dwa oczywiste wybory:

Wybór A: Feudalizm korporacyjny, kontrola od kołyski do grobu przez Korporacje i ich dyrektorów generalnych (w tym polityków), ludzie (tacy jak Ty) postrzegani jako towar lub żywy inwentarz, zarządzani, hodowani jak zwierzęta, i mówieni, że jest to “…dla większego dobra”.

Wybór B: Powszechna wolna wola, każdy nauczony zasad samorządności i uwolniony, by żyć tak, jak uważa za stosowne – tak długo, jak nie szkodzi innym (czyń innym tak, jak…) – i każdy może realizować swoje marzenia bez ubóstwa, strachu czy długów.

Rozważ swój wybór i działaj zgodnie z nim.

“Prawdziwa wolność jest istotną właściwością obiektywnej prawdy i moralności. Dlatego też nie może istnieć prawdziwa wolność w cywilizacji, która uświęca moralną względność.”

Wolność, podobnie jak prawda, nie jest dziedziczona. Musi być wyuczona i zachowana przez każde pokolenie. Dążenie do prawdy, wolności i szczęścia jest przyrodzonym prawem każdego człowieka i jego indywidualną odpowiedzialnością. Nie może być przeniesione lub odłożone na innego lub na rząd. Ludzie, którzy nie akceptują indywidualnej odpowiedzialności i nie dążą do własnej wolności, są znani jako niewolnicy.

Możemy zdecydować się na zestrojenie, wcielenie i kroczenie Drogą, Prawdą, Miłością, Dobrem, Prawem, Moralnością, Prawem Naturalnym, Wyższym Ja, Wyższą Wolą itd. w celu stworzenia wspaniałego świata Nieba dla wszystkich czujących istot ożywionych, lub możemy wybrać zaprzeczenie i odrzucenie jego znaczenia i kontynuować schodzenie w dół i tworzenie jeszcze większego Piekła do życia.

Dopóki istoty ludzkie nie powrócą do swojej indywidualnej suwerenności, będzie jeden dyktator, totalitarna marionetka za drugim, która będzie nadal rościć sobie prawo do “suwerenności” nad innymi wolnymi istotami i nadal będziemy mieć najbardziej egregionalną, oburzającą, nieludzką i szaloną “politykę”, którą współwinne media będą powtarzać jako “nową normę”.

Odzyskajcie dar życia, odzyskajcie swoją suwerenność, weźcie odpowiedzialność za każdą decyzję, która składa się na wasze życie i NIGDY nie pozwólcie nikomu zmusić was lub kogokolwiek innego do zrobienia jednej rzeczy, o której wiecie, że jest zła lub wbrew waszej woli.

“Historycznie rzecz biorąc, najstraszniejsze rzeczy – wojna, ludobójstwo i niewolnictwo – wynikały nie z nieposłuszeństwa, lecz z posłuszeństwa”.

Czytaj Dalej

Postawa Suwerena

Niewypowiedzialna SUWERENNOŚĆ | REPUBLIKA SUWERENÓW

Opublikowano

on

Na świecie dominuje Suwerenność Iluzoryczna, przedstawiana jako SUWERENNOŚĆ. Jest jeszcze Suwerenność Niewypowiedziana oraz Suwerenność Totalna. Jestem ciekawy, w jakiej przestrzeni ty przebywasz i czy zgadniesz, która według ciebie, jest Suwerennością Właściwą lub faktyczną?

1. Suwerenność Iluzoryczna – omówienie – 00:22
2. Suwerenność Niewypowiedziana – 06:00
3. Suwerenność Totalna – 07:21
4. Suwerenność w Prawie Naturalnym – 07:42
5. Republika Suwerenów – 08:15

Czytaj Dalej

Popularne